Ładowanie danych...
Loading...

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu eurojapancars.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT. Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia i nie zawierają kosztów wysyłki.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:

  1.      płatności online
  2.      płatność przy odbiorze
  3.      płatność za pobraniem u doręczyciela
  4.      karta płatnicza - Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro

W przypadku wyboru przez Kupującego płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą obowiązany jest on do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W przypadku wyboru przez Kupującego płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, obowiązany jest on do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 

Darmowa dostawa

przy zamówieniu przekraczającym 900zł

Zwrot do 14 dni

Zwróć nieużywany towar w ciągu 14 dni

Bezpieczne zakupy

Certyfikat sklepu SSL oraz bezpieczne płatności online

Dowozimy towar

Możliwość dowozu codziennie na terenie Kraków/Podgórze

Korzystanie z witryny eurojapancars.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.