Ładowanie danych...
Loading...

ZWROTY

Na podstawie ustawy  o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.  2014 r. poz. 827 ze zm.) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie eurojapancars.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie formularzu zwrotu, dostępnego do pobrania poniżej, przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.

Euro Japan Cars  zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej. 
Zwrot dokonywany jest wyłącznie przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.
Zwrotowi podlegają tylko towary w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku wraz z kompletną jego zawartością , a sam przedmiot jest nieuszkodzony oraz nie nosi jakichkolwiek śladów używania.
Euro Japan Cars zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

 

Pobierz formularz_zwrotu_towaru.pdf

Darmowa dostawa

przy zamówieniu przekraczającym 900zł

Zwrot do 14 dni

Zwróć nieużywany towar w ciągu 14 dni

Bezpieczne zakupy

Certyfikat sklepu SSL oraz bezpieczne płatności online

Dowozimy towar

Możliwość dowozu codziennie na terenie Kraków/Podgórze

Korzystanie z witryny eurojapancars.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.